התמקדות פנימה | מהי התמקדות | טיפול בהתמקדות | קורסים וסדנאות | מפרי עטי | משתתפים מספרים | אודות | צור קשר |

משתתפים מספרים מהחוויות שלהם


"התמקדות תרמה לי אישית בהסתכלות על דברים ביומיום מול המשפחה שלי, נתנה לי כלי שאני יכולה להשתמש בו והיכולת לאפשר לעצמי לעצור, להיכנס פנימה ולהבין."
ס', ע. משאבי אנוש

"התהליך הוא שבכל מפגש ההתמקדות הייתה עמוקה יותר, עם תובנה בסופה, הבנה על המקום בו אני נמצאת. למדתי יותר לקבל את הדברים כמות שהם. פחות לבקר אנשים והפכתי להיות יותר אמפטית, שזה מקסים."
מ', מנהלת משרד

"הרגשתי חשתי וראיתי דברים שעלו, והצלחתי לקלף ולקלף ולהגיע למודעות ולתשובות ברבדים עמוקים במיוחד. כלי מדהים להתפתחות. תהליך מפרה ומעצים, כלי נוסף לארגז הכלים שלי"
ב', גימלאית

"מצאתי כפפה ליד. הפגישות השבועיות היו לי כטיפול בעצמי. באתי בגלל כאב גב נוראי והוא עבר כמו קסם.. אימצתי את האיטיות והיא נעימה לי בגוף ומכוונת ביומיום. ההקשבה שלי נעשית ממקום מכיל וסבלני לסביבה. אני אוהבת את הזמן."
ד', מורה לתנועה

"למדתי להפסיק לרוץ אחרי עוד ועוד עד כדי הצפה, להירגע יותר להתחבר יותר לתחושות ורגשות"
מ', עובד הייטק

"נפלא, קיבלתי כלי לעבודה עם עצמי ועם אחרים. להבין, לקבל, לבטוח ולהאמין בעצמי ובאנשים סביבי."
י', תומכת לידה

"עם כל מפגש קיבלתי עוד כלים, וכך הרגשתי את זה בתוכי, ושמחתי מאוד על המתנה שקיבלתי גם לפני הקורס ידעתי, הרגשתי, שיש קשר בין הגוף לתחושות קיימות, חיצוניות, פנימיות. היום אני מצליחה לתקשר איתן, להיעזר בהן וללכת קדימה."
צ', גננת

נהניתי להגיע בכל פעם מחדש, ללמוד להקשיב לעצמי ולהצליח לשנות דברים. נתן לי המון כוח ורצון להמשיך בדרך הזו ואמונה בתהליך. הפסקתי לסבול מכאבים באזור השכמה השמאלית שליוו אותי תקופה ארוכה מאוד – בזכות ההתמקדות. וגם הכאבים שהיו לי בלסת - עקב חריקת שיניים נעלמו! וכמובן, העבודה התמידית בלשנות דפוסי התנהגות מול הילדים, ובכלל. תודה רבה על תקופה נהדרת, ממתינה להמשך בקוצר רוח"
ק', רפלקסולוגית

"מאוד נהניתי, הקורס תרם לי המון. למשתי להכיל מצאתי את הפתרונות בגוף שלי, הקשבתי לו, הצלחתי לשלוט בפחדים והדאגות שלי. ההנחיה הייתה נהדרת, אין לי מילים להודות על החוויות שהרגשתי"
מ', אמא וסבתא

"התרשמתי בעיקר מהאווירה המדהימה בקורס. היה נעים, נינוח, שליו. היה ברור שאת איתנו, מובילה אותנו בבטחה. המקצועיות והניסיון שלך השרו בטחון. אני משתמש בהתמקדות בכל יום, ראיתי שזה העמיק את השלווה שבי. אני כבר לא נלחם בתחושות אלא מקשיב להן, והן שם. הן כלי עבורי להתנהל."
צ', מאמן אישי

"דפוס גדול מאוד שהשתנה בי שאני שמה לב אליו – אני פחות בוכה מכל דבר (את זה מאוד רציתי). אני פחות נפגעת בקלות. יש בי יותר בטחון עצמי ושלווה פנימית"
ל', תומכת לידה

"באתי כדי ללמוד להקשיב לגוף שלי ולהתחבר אליו וזה בדיוק מה שקרה. למדתי קצת לשחרר שליטה ולסמוך על התנועה שבגוף שלי. למדתי לא לדכא את הגוף שלי ולהקשיב לו. קיבלתי שפה וכלים שאני מאוד אוהבת ומאוד עוזרים לי"
ג' תרפיסטית

"הקורס תרם לי רבות, בעיקר סייע לי להעז להיות כל כולי בשביל עצמי, ובכלל זה לכל הקולות שבתוכי. אפשר לומר שהתמקדות עוזרת לי לדייק לעצמי את עצמי."
י' מטפלת גוף-נפש

"מאוד נהניתי מהעומק של הקורס, מהתרגולים, מהחשיפה לדרך של ההתמקדות, מהמקומות אליהם הגעתי בזכות ההתמקדות. קיבלתי את היכולת לעצירת הזמן וההתבוננות פנימה ברגעים שונים כדי לראות מה באמת קורה שם עכשיו, ולמה זה זקוק ממני, והקשבה שקטה למה שמתרחש בתוכי"
ד' אמנית

"הקורס תרם לי במיקוד ובדיוק העבודה עם תשומת הלב לגוף.
הקורס היה מעולה – ממוקד, מדויק, עמוק. זה השפיע על הטיפולים שלי.
י', פסיכותרפיסט


"המפגשים היו מאוד משמעותיים עבורי, די מהר התחלתי להשתמש בהתמקדות אפילו באופן אינטואיטיבי ובלי צורך בתהליך המלא. נפרדתי מדפוס מחשבה שליווה אותי לוארך שנים רבות."
ל', ע. מחקר

"הקורס היה מעניין, נדיב. תרם לי בהבנת העצמי הפנימי שלי וביכולת לא לשים בצד דברים שמציקים לי. לעשות התמקדות במקום להתעלם, לא לשקוע במצב רוח רע אלא להבין ולתת לזה מקום. הקורס הועבר בצורה יפה, מעניינת ורגישה. נהניתי מאוד"
ש', נומרולוגית

"הקורס תרם לי המון: נתן לי נקודת מבט שונה על דברים, יכולת לתת תשומת לב והקשבה אחרת לעצמי ולאחרים. מודעות גדולה יותר לרגשות, תחושות ומחשבות. חידוד יכולת ההקשבה האמפטיה והרגישות כלפי חברות, משפחה, ואנשים שאני באה איתם במגע."
א', מנחת קבוצות

"היה מהמם. תרם לי. העמקתי את הטכניקה. קלטתי כמה דברים שלא היו ברורים קודם, והייתה חוויה מאוד מיוחדת.חיזקתי את הביטחון שיש לי ביכולת שלי. יש מקום עמוק שיודע שגם כשאני לא שם, יש לי את היכולת לחזור להווית ההתמקדות הידע שם וגם היכולת להתחבר!"
ל', מנהלת

"הקורס נתן לי עומק ואופן התייחסות נוסף לדרך בה אני מסתכלת וחווה את החיים שלי. נגה נמחה מעולה ומאפשרת לכל פרט בקבוצה למצוא מקום."
ש' אסטרולוגית

"הקורס מצוין. קיבלתי מספר כלים שהייתי זקוקה להם מאוד. רכשתי כאן כלים מעשיים שאני כבר משתמשת בהם וכבר מרגישה שינוי בדפוס חשיבה והתנהגות בחיי היומיום. אהבתי את הסיפורים האישיים שהבאת וששיתפת אותנו בהם"
נ', מ. לוגיסטיקה

"אני מאוד שמחה שנפתחתי לעולם ההתמקדות. זוהי מתנה בחיי. ללמוד להבין מי אני ואיך אני מתנהלת בחיי ולהיות בהקשבה אמיתית לעצמי. כאילו גיליתי חיים מקבילים. תודה רבה על הלימוד האותנטי, האוהב, המכיל, הקשוב והפתוח. על הידע שממש ריגש אותי ויכול לשנות את חיי"
ר', אמנית

"נהניתי מאוד, היה מעניין, מעמיק, עשיר ומגוון. אהבתי את הקישור לתחומי ידע אחרים.מרגישה שזה נתן לי כלי אפקטיבי לחיים."
ג', נטורופתית

"בנוי טוב, עמוק, רחב, חוויתי, ותיאורטי במידה טובה ומאוזנת. תרם לי עוד לחיזוק הקבלה הרדיקלית, ולסמוך על התהליך הטבעי של שינוי. תרם לי הרבה לעבודה עם מטופלים ולהבנה של ריפוי. "
ה', הומאופטית

"אני מאוד מאושרת שלמדתי את הקורס. נתן לי כלי מדהים. עזר לי בטיפול עצמי, בתהליכים שאני עוברת ובעבודה שלי כמטפלת. יש שמחה שאני פונה אל עצמי ולא מחפשת תשובות ותמיכה אצל אחרים. שמחה שאני יכולה לספק את צרכי."
מ', ארט תרפיסטית

"מאוד נהניתי מהקורס, מהאווירה, מדרך ההוראה הנינוחה, הפשוטה והנוגעת, מהקבוצה ומהאנרגיות המיוחדות. תרם לי רבות כאדם במיוחד כמטפלת. אני משתמשת בטכניקה לעיתים תכופות בהנאה ובהערצה. היום אני יותר נותנת לרגשות להיות. נהנית מעצם נתינת המקום. ישנה סקרנות במקום פחד."
א', פסיכותרפיסטית

"תרם לי מאוד החיבור שלי לעצמי. השינוי הגדול הוא השחרור של הגוף אחרי שהוא הגיע לאיזו שהיא תובנה. כאשר הבנתי והצלחתי להתמקד הרגשתי שיש לי את עצמי."
א', סטודנטית

"חיזק אצלי את האמון. מאוד אהבתי את המבניות והסדר ומצד שני את הרגישות וההקשבה שלך לקבוצה"
ק', מטפלת

"הקורס נתן לי אפשרות לתת מקום לתחושות שלי, למגוון שבהן. תרם לרעיונות חדשים, מודעות פנימית גדולה יותר. האווירה הייתה תמוכת ומקבלת ותרמה לתחושה הטובה. היום אני יכולה לעשות דיאלוג משמעותי ועמוק יותר עם עצמי."
ק', מורה.

"הקורס בנוי היטב במינון הנכון של לימוד והתנסות. תרם לי בלהיות קשובה יותר לעצמי ולא לנתח כל דבר מהשכל, אלא לנסות גם להרגיש. גרם לי לקבל דברים אצלי ולהימנע מביקורת. יש לי יותר סדר בראש, יותר קבלה עצמית. חוויה חיובית, מלמדת, מעצבת, כייפית, מרגיעה, מעצימה, מקסימה."
נ', מ. פרויקטים

© כל הזכויות שמורות להתמקדות פנימה - נגה מיבר |